Bohdana a border collie GERI

Zkoušky:
Sportovní kynologie: ZZO, ZOP, ZPU1, BH
Dogdancing: HtM1, F1
Agility: LA1

V současné době se připravujeme v Psí škole Karlík na další zkoušky dle MZŘ,
na další zkoušky z dogdancingu dle DDCCR
a taky bychom letos rádi splnili podmínky pro přestup do LA2.

Eva a Bonnie

Ebonnie je australský ovčák. Máme zkoušku ZZO a připravujeme se na další.

Cvičíme sportovní kynologii, moc nás baví stopování a obrany.

Aktivněji se chceme zabývat záchranářským výcvikem, protože ten moji fenku i mě baví nejvíc.

Rekreačně se věnujeme agility, dogdancingu a coursingu. V dogdancingu plánujeme složit zkoušky, na které pilně trénujeme.

Klárka a Agi

Agi je šikovný německý ovčák. Klárka s ním cvičí nejraději záchranařinu a obrany. Jako správnému NO jde Agískovi vše, k čemu přičichne.

Katka a Sheila


Spousta lidí si myslí, že plemeno, jako je šiba inu, nelze vycvičit. Tyhle holky jsou úžasný příklad toho, že to jde. Ovšem je to jen zásluhou Katky a Vendulky, které berou výcvik s nadšením a s humorem. Stejně k výcviku přistupuje i jejich fenka. Holky, mám z Vás velikou radost. :-)

Lukáš a Gazz

Lukáš s československým vlčákem Gazzem k nám chodí na poslušnost i na obrany. Troufám si tvrdit, že díky obranám a kontaktu s ostatními psy se z tohoto mladičkého pejska stává sebevědomý kluk. :-) A Lukášovi to s Gazzem "krásně šlape"!

Bohdan a Aron

Tato dvojice k nám dojíždí z Nového Města na Moravě. Bohdan i ridgbeck Aronek jsou od začátku moc šikovní a je radost na ně při výcviku koukat. :-)

Katka a Dessi

Když přišly holky poprvé, byla Dessinka/bílý švýcarský ovčák/ malinkaté štěnátko, které se těch větších kamarádů trošku bálo. Teď je z ní slečna s dobrým sebevědomím a úžasným temperamentem. A krásně cvičí. :-)

Jana a Tara

Tarinka je krásný představitel plemene zlatý retriever. Je to velice kamarádská fenka, jak už tohle plemeno bývá. Někteří "zlaťáci" mají problémy s chozením do vody. Tarinka nám ovšem předvedla, že ona nemá problém ani s bahýnkem. :-) Holky spolu cvičí jedna radost.

Klára a Kira - Americký stafordširský terier

Věnujeme se především tréninku a závodům bull sportů a to nejvíce weight pull sprintu (běh na určenou vzdálenost se zátěží na čas) - již s nějakým tím umístěním :) a wall climbingu (šplh po kolmé stěně do výšky).

Dále sportovní kynologii (základní poslušnost a obrany) a coursingu, který nás opravdu hodně baví.

Okrajově děláme záchranářský výcvik.

Renča a Benny

Benny je bígl, stejný, jako všichni ostatní. Očas uteče a občas má tak trochu zatmění, ale jinak se snaží co to jde. V současné době se připravujeme na zkoušky DD F1 a DwD1. Na Karlíkovi chodíme na poslušnost a začali jsme chodit i na obrany. Ze všeho nejvíc nás oba baví agility.

Renča s Bennym je jedna z mých nejoblíbenějších dvojic. Hllavně proto, že mladičká psovodka pracuje se svým pejskem s velkým zápalem a kdo zná bígly, tak ví, že to s nimi není zrovna jednoduché.Benny je navíc jeden z mála bíglů, kteří si mohou dovolit proběhnout se navolno. :-)