Setkání žáků Spec. pedagogické školy

V březnu 2014 proběhlo na našem cvičišti v pořadí už druhé setkání žáků Speciální pedagogické školy ve Ždáře nad Sázavou s našimi pejsky. Toto setkání zorganizovala a také vedla zkušená kynoložka Eva Pelikánová.

Úvodní povídání s dětmi a jejich paní učitelkou bylo zaměřené na to, jak se chovat, aby nedocházelo k napadení lidí psem.

Potom proběhla aktivizace žáků prostřednictvím psa, kdy se děti postupně zapojili do činnosti, která byla tentokrát zaměřená na ovládání psa při agility.

Některé děti si chtěly ihned vyzkoušet běh se pejkem přes různé překážky. Některým pomohli s počátečním ostychem jejich spolužáci nebo paní učitelka. Protože bylo nádherné počasí, na závěr setkání si všichni zúčastnění opekli špekáčky.

Společné setkání se vydařilo, děti byly velmi spokojené a moc se těší na další podobnou akci.

Fotografie z akce naleznete zde:

http://ginjell.rajce.idnes.cz/Specialni_skola_na_Karlikovi_-_brezen_2014/

7.4.2014 • Aktuality »